Camelot
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Нашите приятели
Нед Фев 15, 2015 8:11 am by Morgana

» Търси се екип
Съб Яну 31, 2015 9:27 am by Morgana

» Героите на принцовете
Нед Авг 25, 2013 2:53 pm by Morgana

» Героите на принцесите
Вто Юли 30, 2013 10:45 am by Morgana

» Търся си
Нед Ное 25, 2012 4:18 pm by Алисън Ивъл

» Другарче за РП
Нед Ное 25, 2012 4:14 pm by Алисън Ивъл

» Мястото за тренировки
Пон Авг 13, 2012 7:37 pm by Morgana

» Покоите На Софùя
Пет Авг 10, 2012 1:51 am by Софùя

» Покойте на Снежанка
Сря Авг 01, 2012 12:17 pm by Снежанка

Екип
Администратор

Morgana

Героите на принцесите

Go down

Героите на принцесите

Писане by Morgana on Чет Мар 15, 2012 6:10 pm

Тук ще си правите принцеси
Morgana
Queen
Queen

Пари : 437
Брой мнения : 97

Героя
Име на героя: Моргана Пендрагон
Години: 23
Вид: Вещица

Вижте профила на потребителя http://camelot.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Героите на принцесите

Писане by Софùя on Пон Мар 19, 2012 3:52 am

Keira Knightley / Кийра Найтли

Име: Софùя Елизабет Сейлън
Години: 19
Раса: Магьосница
Социално положение: Принцеса, но с не особено голямо влияние
Дарба: Известна е само на малцината, които са наясно, че е наистина могъща магьосница
Външен вид: Има дълга и непокорна кестенява коса. Лицето и чертите й са добре оформени и докато някои я смятат за красавица, тя самата не мисли, че външния й вид е нещо особено. В редките случаи, когато се усмихне, на бузите й се появяват две изключително чаровни трапчинки. Очите й са кафяви, но тя може да смени цвета им, ако пожелае, макар и другите почти да не забелязват, когато го прави. Също така притежава нормално тяло и не е нито прекалено висока, нито прекалено ниска.
Характер: Софùя е изключително смела. Тя е с доста труден характер - упорита, своеволна и инатлива. По кураж и сила може да се мери дори с мъжете от кралството и не им остава длъжна. Безкомпромисна е и държи на точността и детайлите. От друга страна обаче, тя може да е и мила и любезна. Искрена е само с истински близките й хора, докато пред другите си слага лицемерна усмивка и фалщива маска на любезност. Цени доброто чувство за хумор и сред приближените й е остроумна, хитра и забавна по един очароващ хората непринуден начин. Тези, които допуска до тази си същност обаче са съвсем малко - Софи трудно се доверява и не е лесно да я опознаеш; склонна е често да изненадва тези около себе си и понякога е импулсивна в постъпките си.
История: Софùя идва от древен род в Англия. Баща й притежава титла и земи и тя е единствената му дъщеря. Има седем братя, с които е много близка и може би това е едната причина за суровия й характер. Другата е, че майка й умира, заболявайки тежко, когато Софи е само на девет и е отгледана от баща си и братята си. Като най-малката в семейството не й липсват грижи, но въпреки това тя закоравява и тренира всеки ден с братята си. И докато техния избор на оръжие е меча, тя избира лъка и стрелите. Усъвършенства се дотам, че в момента никога не пропуска десятката и нейната стрела винаги уцелва мишената си.
Когато Софи е на 10, леля й и разкрива, че целият им род носят във вените си магьосническа кръв и започва да й обяснява всичко, свързано с практикуването на способностите й и обучаването й в правенето на магии. Момичето се упражнява под опеката на леля си, която е една от най-могъщите сред магьосниците. Неин заклет враг обаче напада замъка и цялото семейство, като в сблъсъка между двамата магьосници целия им замък и всичко наоколо е разрушено, а семейството на Софùя е избито от врага на леля й, която не успява да го победи и също умира в процеса. Момичето се заклева да отмъсти, като междувременно Господарят на Камелот научава за това, което й се е случило и я приютява в Камелот. Софùя му е благодарна за добротата и оттогава живее в кралството, упражнявайки тайно магията си, за да може да отмъсти на магьосника, унищожил най-свидното й.

Допълнителна информация: Обожава животните и често се усамотява, защото харесва часовете на уединение и размисъл. Природата и всичко живо й е скъпо, но не й допадат интригите между хората и враждебността, с която се нападат един друг. Има висулка на врата си, която баща й и е дал преди да умре, казвайки й, че е принадлежала на майка й. Никога не я сваля.
Снимка + лика Софùя /Keira Knightley/

Не мога да постна нито снимка, нито линк, пробвах се няколко пъти, но не ми позволява и ми излиза ето това: "New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information."
И тъй като нямам друг избор - нека за Снимка се счита Профилната ми. (:

Последната промяна е направена от Софùя Елизабет Сейлън на Пон Мар 19, 2012 10:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Софùя
Adviser
Adviser

Пари : 35
Брой мнения : 5

Героя
Име на героя: Софùя Елизабет Сейлън
Години: 19
Вид: Магьосница

Вижте профила на потребителя http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/

Писане by Morgana on Пон Мар 19, 2012 4:17 pm

Одобрена си.Добре дошла!
Morgana
Queen
Queen

Героя

Писане by Снежанка on Пон Юли 30, 2012 3:52 pm

Име:Снежанка
Години:20
Външен вид:Снежанка има дълга черна като абанос коса.Кожа бяла като сняг.Устни алени като кръв.Има слабо и добре оформено тяло.Тя има красива усмивка,която пленява всички.Носи косата си спусната.
Характер:Снежанка има мил и благ нрав.Тя е много благородна и скромна.Тя много държи на приятелите си.Обича да отстоява мнението си и рядко някой може да го промени.Снежанка е много смела.Никога не се предава и винаги е готова да се защити ако и се наложи.Борбена е и никога не се предава,ако иска нещо се бори за него.
История: Снежанка е принцеса от кралство Табор,дъщеря на крал Магнус и кралица Елинор.Дълги години кралят и кралицата не могли да имат деца.Един зимен ден кралицата седяла и брадирала до прозореца,който бил с рамка от черно като ноща абаносово дърво.Както бродирала и от време на време поглеждала към сипещия се сняг.изведнъж се убола и на земята паднали три капки кръв.Тогава тя се размечтала и казала"Ех,да имах детенце,бяло като сняг,с усни алени като кръв и коса,черна като абаносово дърво,от мен по щастлива нямаше да има.".Не след дълго кралицата родила момиченце,което било бяло като сняг,с устни алени като кръв и косица черна като абанос.Затова я нарекли Снежанка.Няколко месеца след раждането кралицата се разболяла,не станала повече от леглото и скоро след това си отишла.Една одина след смърта на кралицата,крал Магнус се оженил повторноза красивата Раверна,след като я спасил от черната гора.Раверна в действителност била зла магьосница и предводител на тъмната армия.Няколко месеца след свадбата,тя убила крал Магнус,за да завладее замъка,а и защото вярва че той е от мъжете които се възползват от женската красота,а после ги отхвърлят.След смърта на съпруга си,Раверна поела контрол над царството.Раверна много намразила Снежанка,защото виждала че тя става все по-хубава и хубава и скоро щяла да я задмине по красота,а това тя не могла да го понесе,да има някой по красив от нея. Дък верен слуга на краля успява да избяга от кралството заедно със своя син,но не успява да спаси и Снежанка.Тя е хваната от брата на Раверна-Фин и затворена в кула на замъка.Табор потъва в руини под управлението на Раверна,като тя периодично краде младоста на млади жени,за да се подържа млада.Когато Снежанка пораства,Раверна научава от едно магическо огледало,че Снежанка е предопределена да я унищожи,освен ако Раверна не изяде сърцето на Снежанка и така да стане безсмъртна.Раверна поръчва на брат си Фин да убие Снежанка и да и донесе сърцето и.Когато Фин отива да я убие,Снежанка го изненадва и го удря по главата и така успява да избяга.Дни на ред Снежанка се лута из черната гора,кото знае че там Раверна няма сили.Един ден тя открива пътека и тръгва по нея.Не след дълго тя стига портите на замъка Камелот.В същото време Раверна изпраща ловец,който не се страхува от черната гора за да намери и убие Снежанка.Снежанка се надава в Камелот да е в безопастност и Раверна да не може да я намери.Снежанка се надява някой ден да унищожи Раверна и да си върне кралството.
Допълнителна информация:Може да се бие с меч.Когато била малка имала пони на име Снежинка.
лик-Ginnifer Goodwin.
Снежанка
Princess
Princess

Пари : 15
Брой мнения : 3

Героя
Име на героя: Снежанка
Години: 20
Вид:

Вижте профила на потребителя

Писане by Morgana on Пон Юли 30, 2012 3:57 pm

Одобрена си.Добре дошла!

Morgana
Queen
Queen

Героя

Писане by Алисън Ивъл on Нед Ное 25, 2012 4:11 pm

Име: Алисън Ивъл

Дали името има значение, за това какъв е един човек. Доли името го определя. Може би да, а може би не. Никой не знае това, но понякога наистина името ти значи много. Но всъщност ако човек се замисли имената не определят дали човекът ще е добър или лош и дали ще
направи нещо, за което ще съжалява целият свят. Но това момиче носеше едно наистина опасно име, или по – точно не собственото `и име бе опасно, а това на родът `и. Алисън Ивъл (ивъл - зла)
Прякор: за приятелите (който ги няма) – Али

Години: 18

Раса: Човек

Соцялно положение: Принцеса

Статус на връзката: Необвързана

Характер :
Странна птица съм си поначало, защото рядко допускам хора въобще да говорят с мен, пък и рядко някои би изразил желание да направи тази стъпка, тъй като изглеждам точно като някоя ледена кралица - студена, без душа и леко злобна. Доста често приемам нещата пресилено и не малко съм имала пререкания точно заради глупости, като например, някои ме погледнал на криво и аз веднага съм готова да дига луд скандал. Гневът ми е труден за контролиране и това кара доста хора да странят от мен, не за друго, ами от страх да не ги нападна.Изключетелно инатлива съм , междувременно съм и много срамежлива . Постоянно си навличам неприятности, но лесно се измъквам от тях . Лесно може някой да ме ядоса . Аз съм импулсивна и емоционална. Никой не знае как ще реагирам в дадена
ситуация, защото освен всичко друго съм и непредвидима .Това са много лоши черти от характера ми, които използвам, за да направя една бариера, чрез която да отдалеча хората, които искат да ме опознаят, за това приятелите ми се броят на пръсти, но не се оплаквам от този факт, защото едно от нещата, от които най
- много ме е страх, е да ме предаде някой който чувствам като роднина, за това и е това недоверие към всеки. Ако пък обаче веднъж само почувствам някой близък, истинския ми характер излиза на яве, а именно мила и жертвоготовна за тези, които обичам и ценя истински. Мрази да губи. Не може да губи. Приема го
като унижение. Магнит за момчета съм , колкото и да се опитвам да не ги привлича те просто идват при мен и не ме оставят на мира . Може би ме харесват толкова много заради външния ми вид или защото си падам по лошите момичета , или по – точно по момичетата, които знаят как да се забавляват точно като мен .
Падам си по купоните . Обичам де мечтая и повечето ми мечти се сбъдват незнайно защо. Любовният ми живот е пълна каша. Първо защото все още не съм намерила правилното момче, второ защото всички ме преследват и трето защото не искам да покаже на неправилно момче истинската си същност . Думите, които най-точно биха ме определили по всички критерии са : Красива , стройна
, странна , студена , бездушна , леко злобна , гневна , инатлива срамежлива [b],
недоверчива ,изкусителка, отмъстителка... списъкът ми с определения е безкраен и никога, никога не ще дойде края. Това се дължеше само и единствено на потайността, която ме прави още
по-интересна за опознаване.

История на героя:
Израствам нормално в семейство на крал и кралица . От малка съм голяма красавица и с лъчезарната си усмивка успявам да постигна всичко което искам , но също така съм и много щура . Когато бях на 5 осиновиха брат ми . Веднага свикнах с него понеже беше диво хлапе като мен и ми обръщаше внимание играеше с мен и аз лесно се привързах кам него . Брат ми Камерън беше доста спокоен и ни толкова див като нас с Тайлър понякога дори го биехме само защото ни издаде за някоя беля . Но стана така , че с времето всачко отмина пораснахме и станахме неразделни. Имаше период от време в което родителите ми не бяха при нас тогава братята ми се грижеха за мен . Една вечер се случи нещо ужасно за малко да загубя Тайлър ,
брат ми беше готвил и е забравил да изключи газовятя бутирка . Изведнъж Камерън усети миризмата отиде в кухнята и видя изпускащата гас но Тайлър беше на земята задушев от гастта . Изведнъж всичко пламна брат ми взе Тайлър и избягахме на
вън . Съседите угасиха всичко а ние отседнахме при най добрия ни приятел Егмер . Когато нашите се прибраха оправихми къщата и се настанихме пак там . Беше трудно но се справихме . Обичам ги и двамата еднакво с тях мога всичко да споделя и знам , че винаги ще са зад гърба ми и никога няма да ме предадът . Винаги когато мога ще им помогна ,както и те на мен .

Външен вид :
Как може да бъде описан външният ми вид? Аз съм висока, слаба , стройно тяло, дълга черна вълнообразна коса, очи зелени като тревата и устни червени, ато кръвта, бушуваща в дланите ми. Стига ли Ви? Не? Е добре, да започна с това, нося спортно елегантни дрехи аксесоарите без който не излизам са MP3-ка , гланц , молив и
спирала . Имам собствен стил на обличане и не бих го променила заради околните . Повечето момчета им харесва стила ми и ги привлича , момичетата пък се пробват да ме копират . Не съм от тези които се влияят от хорското мнение . С очарователна усмивка съм но зелените ми очи заедно с харакира ме описват като
черна котка бродеща в тъмнината . Имам доста странни вежди , но все пак стоят добре на светлата ми кожа и леко издълженото
лице .

Лик :Кристен Стюарт
[/b]
Алисън Ивъл
Princess
Princess

Пари : 3
Брой мнения : 3
Местожителство : Самоков

Вижте профила на потребителя